Články

Přijďte si zasoutěžit o vstupenky na MS 2017!

17.3.2017

Hokejbalový víkend v Atrium Palác Pardubice se blíží! Osmnáctého a devatenáctého března bude nákupní centrum v srdci Pardubic patřit hokejbalu a prezentaci Mistrovství světa konaného v Pardubicích. Hokejbalový klub Svítkov Stars Pardubice Vás provede celým víkendem, kde si kromě střelby na brankáře budete moct vyzkoušet novou nafukovací střelnici, soutěžit o vstupenky na Mistrovství světa, prohlédnout pohár pro Mistry světa a mnoho dalšího. Samozřejmostí je zapůjčení potřebné výstroje pro děti i dospělé. Partnery akce jsou: JTEKT Automotive Czech Pardubice – generální partner svítkovského hokejbalu, Fedia easy promotion a Atrium Palác Pardubice.

VIDEO z hokejbalového víkendu v Paláci Pardubice!

6.3.2016

Dvoudenní prezentačně-náborová akce je za námi a my jsme rádi, že jsme nadchli nespočet dětiček. Pojďme si připomenout krásný víkend plný hokejbalu!

Prezentační akce v Paláci Pardubice.

5.3.2016

Velká propagačně-náborová akce se koná již druhým rokem v samém srdic Pardubic. Přijďte si vyzkoušet hokejbalovou střelnici, radar na měření rychlost střely apod.

Na zápis do školy, na zápis na Hokejbal!

5.3.2016

Svítkov, Dubina, Dukla - tam všude jsme byli v rámci Zápisů do škol, kde dáváme vědět o hokejbalovém klubu Svítkov Stars.

Kalendář akcí

Newsletter

Přihlašte se k odběru novinek a akcí.